tufad tüfad TÜFAD Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği tufad bursa tufad istanbul

SON DAKİKA

Bakan Kasapoğlu'ndan Şenol Güneş'e Ziyaret
  Top
  ÜNAL KARAMAN ANTRENÖR KURSUMUZA START VERDİK
  TFF-TÜFAD İşbirliği ile organize ettiğimiz Ünal KARAMAN TFF-C Grassroots Antrenör Kursumuz Selçuk Belediyesi Spor Salonunda saat: 09.30 da TSYD Şube başkanı Murat DÖNMEZ, ASKF Y.Kutulu üyesi, Yakup SEZGİN, TFF Eğitmenleri Selman ÇOŞKUN, Emrah AYKURT, Şubemiz Yönetim Kurulu üyeleri ve 30 kursiyerin hazır bulunduğu açılışla start verildi. 
  Kursumuzun açılışında söz alan TSYD Şube Başkanı, Murat Dönmez ile ASKF Y.K.Üyesi, Yakup Sezgin’in ortak düşüncesi İnsanların yaşarken anılmasına vurgu yaparlarken Ünal Karaman isminin doğru bir tercih olduğunu, TÜFAD’ın bu tür hassasiyetlerini taktir ettiklerini dile getirirken, şube başkanı, İsmet Karababa Ünal Karaman futbolcu ve teknik adam olarak Konya futbol tarihimizin en kariyerli ismidir ve bizler için önemli ve değerli olduğunu toplumumuza bir kez daha hatırlatmak istedik. Yönetim anlayışımızı Antrenörlerimiz başta olmak üzere futbol ailesi içinden her kesime ve her isme duyarlı olduk hatırlamayı ve hatırlatmayı bir görev bildik ve her türlü organizasyonlarımız içinde bu vefa duygumuzu hissettirmeye, yansıtmaya çalıştık şeklindeki duygularını kursiyerlere yansıttığı tavsiye ve öneriler ile tamamlayarak kursumuza start verildi.
  TFF Eğitmenleri; Selman Çoşkun ile Emrah Aykurt’un kontrolünde, sabah: 09.30 - 12.30 öğleden sonra, 14.00 - 18.00 arasında verilen Teorik ve Pratik eğitimler yoğun bir şekilde sürecek ve kursumuz 23 Kasım 2018 Cuma günü saat 12.30 tamamlanacak.
  Kursumuzun Konya ve Türk futboluna yeni antrenörlerimizle birlikte yeni yeteneklerin çıkmasına vesile olmasını temenni ediyoruz
  Bu yazı 554 kere okundu.


  • Site Yorum

  Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

  Bir yorum bırak

  

   

   


  ADRES
  Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Konya Şubesi
  Şeyh Sabrettin Mah.Amber Reis Cad.Anıt Apt.No:11 Kat:2 Daire:6 Meram/ Konya

  İLETİŞİM
  Tel:
  +90 332 321 35 14
  Faks: +90 332 322 22 81
  E-mail: [email protected]

   

  ÜYELİK
  Dernek Üyeliği
  Üye Aidatları