tufad tüfad TÜFAD Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği tufad bursa tufad istanbul

SON DAKİKA

Futbola Dönüş Öneri Protokolü'nün Güncellenen Maddeleri
  Top
  KURUCULAR, BAŞKANLAR ve KURULLARIMIZ ile BULUŞTUK..! KURUCULARIMIZ, BAŞKANLARIMIZ ve KURULLARIMIZ ile BULUŞTUK..!
  Şubemizin Kurucu üyeleri başta olmak üzere Genel kurul öncesi oluşturduğumuz işlev hale getirmeyi amaçladığımız Kurullarımızla Paşa Park otelde bir araya geldik.
  İstişare toplantımıza; Danışma Kurulu, Eğitim Kurulu, Ödül ve Disiplin Kurulu, Teşkilatlandırma Kurulu, Sosyal Faaliyetler kurullarımız ile birlikte Temsilcilerimizin yer aldığı 114 üyemizle bir araya gelmek, gelecek ile ilgili planladığımız çalışmalarımız ile ilgili bilgi alışverişinde bulunmak amacıyla organize ettiğimiz toplantımıza dondurucu soğuk havaya rağmen 98 arkadaşımız katılmış, hava koşulları nedeniyle ilçe temsilcilerimizin katılamadığı toplantımızda her anlamda verimli bir birliktelik sağlanmıştır.
  Açılış konuşmasında Başkanımız İsmet Karababa " Şubemizin kuruluşunu gerçekleştiren değerlerimizden vefat edenleri rahmetle, Aramızda olanlara Şükranla anıyorum diyerek başladığı konuşmasını toplantıya katılan üyelerimize zor kış şartları içinde burada bulunmanız derneğimize olan sorumluluklarınız ve mesleğinize verdiğiniz değerin bir ölçüsü olarak görüyor ve teşekkür ediyorum diye sürdürdüğü konuşmasını çalışmalar ve gelecekte planlanan organizasyonlar ile ilgili bilgi verirken derneğimizin kurulduğu yıllarda ilimizin nüfusu 450-500 bin civarında, antrenör sayımız 50'lerde kulüp sayısının 120 lerde 4 amatör kümenin varlığının olduğu dönemden bu gün 2 milyona yakın nüfusumuz, 500'e yakın antrenör sayısına ulaşmamıza rağmen kulüp sayımızın 45 ler civarında olması düşündürücü ve üzücüdür bunun irdelenmesi gerekmektedir. Üyelerimiz adına anlaşma yaptığımız işletme sayısını 24 çıkartık, Anıt hastanesi ile anlaşmamızı yenileyerek 1 yıl daha uzattık. Biz ekip olarak eleştiriye ve önerilere her zaman açık olduklarını dile getirerek konuşmasını tamamladı.
  Genel merkez yönetim kurulu üyemiz Osman Tezcan'ın yaptığı konuşmada kendinin dernek çatısı altına girdiği günü, genel merkez yönetimine İsmet başkan kendi bulunacağı yerde beni tercih etti kendilerinin ısrarı ile girdim, o günlerde üye sayımız 7 bin civarlarında iken bu gün 21 bine ulaştık. Konya şubemiz yaptığı organizasyonlar ile Genel merkezimizin lokomotifi konumundadır ben derneğimize katkı veren herkese teşekkür ederim. diye bitirdiği konuşması sonrası Kurucu üyelerimize "Şükran Belgesi" Başkanlarımıza "Teşekkür Belgesi" verilirken duygusal anlarda yaşandı. Kurucularımızdan; Köksal Gürler, Naci Renklibay, Mahir Benli, Başkanlarımızdan Ali Bingöl, Tuncay Şimşek'in teşekkür konuşmaları içinde verdikleri önemli mesajlar içeren duyguları büyük takdir ve alkış aldı.
  Dilek ve temenniler içinde bu tür birlikteliklerin daha sık yapılması, eğitim semineri ve sohbet havasında geçecek birlikteliklere daha çok önem verilmesinin istendiği istişare toplantımız amacına ulaştığı görüldü.
  Bu yazı 2202 kere okundu.


  • Site Yorum

  Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

  Bir yorum bırak

  

   

   


  ADRES
  Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Konya Şubesi
  Şeyh Sabrettin Mah.Amber Reis Cad.Anıt Apt.No:11 Kat:2 Daire:6 Meram/ Konya

  İLETİŞİM
  Tel:
  +90 332 321 35 14
  Faks: +90 332 322 22 81
  E-mail: [email protected]

   

  ÜYELİK
  Dernek Üyeliği
  Üye Aidatları