tufad tüfad TÜFAD Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği tufad bursa tufad istanbul

SON DAKİKA

Futbola Dönüş Öneri Protokolü'nün Güncellenen Maddeleri
  Top
  KURULLARIMIZ VE TEMSİLCİLERİMİZ İLE 2. KEZ BULUŞTUK.
  25. YILINI DOLDURAN ÜYELERİMİZE ŞÜKRAN BELGESİ TAKTİM ETTİK.
  TÜFAD Konya Şubesi olarak geçen yıl başlattığımız kurullar ve ilçe temsilcilerimiz ile yaptığımız istişare toplantısının ikincisini Ekrem Çoşkun Döner'de gerçekleştirdik.
  Ekrem Çoşkun Döner’in sponsor olduğu bu birlikteliğimize Kurucularımız ile Eski başkanlarımız başta olmak üzere Denetim, Danışma, Eğitim, Teşkilatlandırma, Sosyal faaliyet ve ödüllendirme kurullarımızda yer alan isimlerimiz ile ilçe temsilcilerimizden oluşan 95 meslektaşımız katıldı.
  TÜFAD Konya şubemizde 25. yılını tamamlayan üyelerimize şükran belgelerinin de verildiği buluşmamızda uzun süredir görüşemeyen arkadaşlarımız bir araya geldi eski günler hatırlandı, anılar tazelendi, düşünce ve görüşleri samimi bir hava içinde paylaşıldı.
  Konyasporlular derneği başkanı ve Konyaspor eski asbaşkanlarından Ekrem Çoşkun'un ev sahipliğinde gerçekleşen toplantımızda Derneğin kuruluşundan bu güne hizmet veren başkan ve ekip arkadaşlarına teşekkür ederek konuşmasına başlayan
  başkanımız İsmet Karababa "Derneğimizin kuruluşundan bu güne antrenör mesleğinin gelişmesi, derneğimizin etkinliği adına verilen mücadelelerimizde insani duygularımız içinde var olan sevinçleri - coşkuları, üzüntüleri - kırgınlıkları, arkadaşlıkları - dostlukları hep birlikte yaşadık. 
  Bazen bir birimiz ile yakınlaştık, bazen uzaklaştık küskünlüklerimiz, dargınlıklarımız oldu futbola dair ne yaşanmışlıklarımız varsa bunları mesleki hedeflerimiz başta olmak üzere Konya futbolunun başarısı, Gençlerimizin geleceği adına yaşadığımız inancındayım.
  Bu camia içinde geçen sürede eksikliklerimizi gördük hatalarımızdan arındık olgunlaştık, kendimizi geliştirdik. 
  Derneğimizin kuruluşundan bu güne çok zor süreçler aşılarak bu günlere gelindi bu sürece katkı veren her arkadaşımızdan aramızdan ayrılanları rahmetle, aramızda olanları şükranla anıyorum. 
  İçinde yaşadığımız futbol ailesi ve ülke genelinde TÜFAD Konya Şubemiz yaptığı çalışmalar, gerçekleştirdiği önemli organizasyonlar ile etkin ve saygın şube olarak görülmekte, değer bulmaktadır. 
  Dün bizler Üyelerimiz yararına bir takım yerler ile anlaşmalar yapmak için kişi, kurum ve kuruluşlara giderken bu gün bize bir takım imkanlar sunmak için geliyor olmaları TÜFAD Konya Şubesinin etkin ve saygınlığının bir sonucudur.
  Üyelerimiz adına yaptığımız 23 ayrı anlaşma yaptığımız kurum veya işletmenin içerisine DÜNYA GÖZ HASTANESİ’nden gelen talep üzerine gerekli protokolü yapıp imza altına alarak üyelerimiz yararına sunmuş olduk.” Diyerek duygularını tamamladı.
  Kurucu üyelerimizden Hüseyin Akın söz alarak: " Derneğimizin kuruluşundan bu güne gelen süreç içinde hepimiz hatalar yaparken önemli mesafelerde aldık emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Çok zor şartlarda kurduğumuz değerimizi İsmet Karababa ve ekibi çalışmalarıyla bu gün Türkiye'nin en etkin derneği konuma getirmekle kalmadılar Fatih Terim, Rüştü Reçber, Fırat Aydunus, Selçuk Dereli, Ünal Karaman, Ümit Aktan gibi daha bir çok ismi Konya’ya getirdiler, genç milli maçları çocuk futbol şöleni gibi bir çok büyük organizasyona da imza atarak Konya isminin futbolda marka şehir görünmesine önemli katkı yaptılar" diyerek teşekkür ederken de helallik verdi, helallik istediler.
  Tüm meslektaşlarımız birbirleri sarılarak vedalaşırken gelecek adına birbirlerine güzel temennilerde bulunurken bu tür buluşma ve birlikteliklerin daha sık yapılması konusunda da yönetimimizden talepte bulunmayı da ihmal etmediler.
  Bu yazı 1567 kere okundu.


  • Site Yorum

  Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

  Bir yorum bırak

  

   

   


  ADRES
  Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Konya Şubesi
  Şeyh Sabrettin Mah.Amber Reis Cad.Anıt Apt.No:11 Kat:2 Daire:6 Meram/ Konya

  İLETİŞİM
  Tel:
  +90 332 321 35 14
  Faks: +90 332 322 22 81
  E-mail: [email protected]

   

  ÜYELİK
  Dernek Üyeliği
  Üye Aidatları