tufad tüfad TÜFAD Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği tufad bursa tufad istanbul

SON DAKİKA

Futbola Dönüş Öneri Protokolü'nün Güncellenen Maddeleri
  Top
  ÜNAL KARAMAN TFF-C KURSUMUZ AMACINA ULAŞTI

  TFF-TÜFAD İşbirliği ile organize ettiğimiz Ünal KARAMAN TFF-C Grassroots Antrenör Kursumuz Selçuk Belediyesi Spor Salonunda saat: 09.30 da TSYD Şube başkanı Murat DÖNMEZ, ASKF Y.Kurulu üyesi, Yakup SEZGİN, TFF Eğitmenleri Selman ÇOŞKUN, Emrah AYKURT, Şubemiz Başkanımız İsmet KARABABA ve Yönetim Kurulu üyelerimiz ile 30 kursiyerin hazır bulunduğu açılışla start verilmişti.
  Kursumuzun açılışında söz alan TSYD Şube Başkanı, Murat Dönmez ile ASKF Y.K.Üyesi, Yakup Sezgin’in ortak düşüncesi "İnsanların yaşarken anılmasına vurgu yaparlarken Ünal Karaman isminin doğru bir tercih olduğunu, TÜFAD’ın bu tür hassasiyetlerini taktir ettiklerini" dile getirirken, şube başkanımız, İsmet Karababa; "Ünal Karaman futbolcu ve teknik adam olarak Konya futbol tarihimizin en kariyerli ismidir ve bizler için önemli ve değerli olduğunu toplumumuza bir kez daha hatırlatmak istedik. Yönetim anlayışımızı Antrenörlerimiz başta olmak üzere futbol ailesi içinden her kesime ve her isme duyarlı olduk hatırlamayı ve hatırlatmayı bir görev bildik ve her türlü organizasyonlarımız içinde bu vefa duygumuzu hissettirmeye, yansıtmaya çalıştık" şeklindeki duygularını kursiyerlere yansıttığı tavsiye ve öneriler ile tamamlayarak kursumuza start verildi.
  TFF Eğitmenleri; Selman Çoşkun ile Emrah Aykurt’un kontrolünde, sabah: 09.30 - 12.30 öğleden sonra, 14.00 - 18.00 arasında verilen Teorik ve Pratik eğitimler yoğun bir şekilde süren ve kursumuz 23 Kasım 2018 Cuma günü saat 12.30 tamamlandı.

  Görev süremiz içindeki çalışmalarımızda geçmişten bu güne Konya futboluna önemli katkıları bulunan değerlerimizi hatırlamak, isimlerini yaşatmak, toplumuza sunma gayreti içindeki anlayışımızı Şehrimiz ve Ülke futbolumuzun futbolcu ve teknik adam kariyeri açısından önemli markası olan Ünal KARAMAN hocamızın ismini vererek devam ettirdik.

  Ünal Karaman TFF-C Antrenör kursumuz sonrasında başarılı olan 29 arkadaşımız TÜFAD ailesi içine dahil edilecek, güçlü yapımız böylelikle daha da güçlü hale gelmiş olacaktır.

  Kursumuza değerli bilgi ve birikimlerini aktaran eğitimci hocalarımıza, tesislerini hizmetimize sunan Selçuklu Belediyemize teşekkür ederken, kursa katılan kursiyerlerimize yeni dönemlerindeki yaşamlarında başarılar dileriz.
  YÖNETİM KURULU

  Bu yazı 2526 kere okundu.


  • Site Yorum

  Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

  Bir yorum bırak

  

   

   


  ADRES
  Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Konya Şubesi
  Şeyh Sabrettin Mah.Amber Reis Cad.Anıt Apt.No:11 Kat:2 Daire:6 Meram/ Konya

  İLETİŞİM
  Tel:
  +90 332 321 35 14
  Faks: +90 332 322 22 81
  E-mail: [email protected]

   

  ÜYELİK
  Dernek Üyeliği
  Üye Aidatları