tufad tüfad TÜFAD Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği tufad bursa tufad istanbul

SON DAKİKA

Bakan Kasapoğlu'ndan Şenol Güneş'e Ziyaret
  Top
  DÜNYAGÖZ HASTANESİ İLE SÖZLEŞME YENİLEDİK TÜFAD KONYA OLARAK, DÜNYAGÖZ HASTANESİ İLE SÖZLEŞME YENİLEDİK
  Görev anlayışımız içinde üyelerimizin sağlık, sosyal ve ekonomik yaşamlarına katkı sunabilmek amacıyla başta sağlık alanında olmak üzere çeşitli iş kollarındaki anlaşmalarımıza devam ediyoruz.
  Sağlık konusunda, Anıt Hastanesi ile olan antlaşmamız devam ederken, Dünyagöz hastanesi ile geçen yıl yaptığımız sözleşme süresini bir yıl daha uzattık.
  Dünyagöz hastanesi temsilcisi; Gürcü ARITÜRK hanımla imzaladığımız sözleşme gereği ,
  EMEKLİ üyelerimizden MUAYENE ÜCRETİ ALINMAYACAK, 
  Diğer üyelerimiz ve bakmakla yükümlü olduğu aile fertleri ekte sunulan sözleşme gereği 
  MUAYENE ÜCRETİ (%25) - TETKİK ÜCRETİ (%15) - LAZER AMELİYAT (%10) - GENEL AMELİYAT (%10) - ÖZELLİKLİ AMELİYAT (%10) 
  gibi çeşitli oranlardaki indirimlerden yararlanacaklardır.

  DAHA ÖNCE YAPTIĞIMIZ ANLAŞMALARIMIZ
  Üyelerimiz adına ANIT Hastanesi ile yaptığımız antlaşmadan sonra 22 yeni antlaşma ile üyelerimize; SAĞLIK, EĞİTİM, SPOR, KONFEKSİYON, MOBİLYA, BEYAZ EŞYA, KONAKLAMA MEFRUŞAT,ZÜCCACİYE, ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ, LOKANTA, PASTAHANE, AKSESUAR alanlarındaki harcamalarına katkıda bulunmak amacıyla yürüttüğümüz çalışmalar sonucunda 22 Ticari işletmemiz ile çeşitli oranlarda indirim sağlamış olduk. 
  Anıt Hastanesi (Muayene ücret farkı ödemeyecek, Ameliyat ve yatak ücretlerinde % 30 indirimden kendisi, anne ve babası, Eş ve çocukları yararlanacak) 
  Köseoğlu Mobilya (%25), Kolat Pazarlama (% 5 - 20), Ekrem Coşkun Döner (%25), Paşapark Hotel (%20), Odak Optik (%25), Aleyna Büro Mobilya (%20), Gülbahçe Restoran (%15), Ulusanlar Halı ve Mefruşat (%25), Yeşil Beyaz Kitabevi (%30), Balbadem Pastahanesi (%20), Necati Hediyelik (%5 - 20), Yıldız Köşkü Restaurant (%15), Örnek Spor (%20), Yeşil Vadi Düğün Salonu (%10), Gürler Ceyiz (%10), Şahin Deri Mont (%25), Güven Kitap Kırtasiye (%20), Çomaklar Ticaret (% 5 - 20) , Başoğlu Ticaret (% 5 - 20) , Ulusanlar Züccaciye’ye  (%25),
    AO Smith Su Teknolojileri AŞ YUNUSLAR SU ARITMA Sistemleri Konya Bölge Temsilciliği ile yaptığımız antlaşma gereği üyelerimize %15 oranında bir indirim imkanından yararlanmaları sağlanmıştır.oranlarında antlaşmalar yapılmıştır.
  Üyelerimiz bu yerlerden hizmet alırken TÜFAD Kimlik kartlarını göstermek durumundadırlar. Kimlik Kartı olmayanlar Şubemizden yazı alarak da hizmetlerden yararlanacaklardir. 
  Bize gerekli duyarlılığı gösterme anlayışlarından dolayı 22 isletmemize ayrı, ayrı yönetim Kurulu olarak camiamız adına teşekkür ederiz.
  Bu yazı 1808 kere okundu.


  • Site Yorum

  Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

  Bir yorum bırak

  

   

   


  ADRES
  Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Konya Şubesi
  Şeyh Sabrettin Mah.Amber Reis Cad.Anıt Apt.No:11 Kat:2 Daire:6 Meram/ Konya

  İLETİŞİM
  Tel:
  +90 332 321 35 14
  Faks: +90 332 322 22 81
  E-mail: [email protected]

   

  ÜYELİK
  Dernek Üyeliği
  Üye Aidatları